تماس با ما

تماس با شخص : Michael Liu

شماره تلفن : +86-13631598551

Free call

810 نیوتن متر درمان مغز Gama Brainwaves Photobiomodulation کلاه ایمنی

مقدار حداقل تعداد سفارش : 1 کامپیوتر قیمت : negotiable
جزئیات بسته بندی : کلاه ایمنی مغز درمانی 1 عدد / جعبه زمان تحویل : 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت : T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال قابلیت ارائه : 1000
محل منبع: چین نام تجاری: SSCH
گواهی: CE شماره مدل: GY-PDT1

اطلاعات تکمیلی

نام محصول:: کلاه ایمنی درمان زوال عقل مغزی عملکرد 1: سکته مغزی ایسکمیک ، آسیب مغزی آسیب زا ،
شماره LED: 256 قطعه قدرت 1: 60 مگاوات در هر LED ، در کل 15 وات
گواهی: CE و FDA رنگ: سفید یا سیاه
عملکرد 2: بیماری آلزایمر ، بیماریهای پارکینسون طول موج: 810 نانومتر
قدرت نوری: 24 mW / cm2 نصب شده: پشتیبانی
برجسته:

کلاه ایمنی فوتوبیومولاسیون Gama Brainwaves ، کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون درمان مغز ، دستگاه فوتوبیومدولاسیون 810 نیوتن متر

,

Brain Treatment Photobiomodulation Helmet

,

810 Nm Photobiomodulation Machine

توضیحات محصول

810 نانومتر درمان مغز نور نور درمانی گاما امواج مغزی کلاه ایمنی photobiomodulation

 

Advanced Helmet Multi Frequency 0 - 20،000 Hz with Controller touchscreen (کلاه ایمنی پایه فقط 40 هرتز است و کنترل دستی)

810 نیوتن متر درمان مغز Gama Brainwaves Photobiomodulation کلاه ایمنی 0

810 نیوتن متر درمان مغز Gama Brainwaves Photobiomodulation کلاه ایمنی 1

 

اصل

 

810 نانومتر نور نزدیک به مادون قرمز می تواند حدود 1 سانتی متر به پوست سر و جمجمه نفوذ کند. نشان داده شده است که لیدهای ترانس کرانیال از طیف مادون قرمز نزدیک اثرات ضد التهابی و آنتی اکسیدانی دارند. همچنین می توان پروتئین های شوک حرارتی را نیز برای جلوگیری از ترکیب غلظت پروتئین و ناخواسته اضافه کرد. پتانسیل افزایش بازسازی سلولهای عصبی و بازسازی سیناپسی.

 

سیتوکروم C اکسیداز (CCO ، همچنین به عنوان IV پیچیده شناخته می شود) یک ساختار خاص در میتوکندری است که به عنوان یک گیرنده فوتون عمل می کند و بنابراین اثر PBM را بازی می کند. PBM با جداسازی اکسید نیتریک از مهار تنفس (و به همین ترتیب ذخیره انرژی را کاهش می دهد) در سلولهای استرس ( NO) و تغییر اکسیژن در سیتوکروم C اکسیداز را تغییر می دهد. این باعث عوامل رونویسی می شود که میزان بیان ژن را تغییر می دهند. اتصال نیتریک

 

اکسید (NO) به مراکز مس (یا هم) در سیتوکروم C اکسیداز میتوکندری (CCO) مانع از تنفس سلول می شود. اما سیتوکروم C اکسیداز ، جذب نور قرمز یا نزدیک به مادون قرمز (NIR) ، اکسید نیتریک را جدا می کند ، اکسیژن را بازیابی می کند ، افزایش سلول تنفس ، و تشکیل آدنوزین تری فسفات (ATP). این باعث ایجاد انبوهی از واکنش های داخل سلولی شامل اکسید نیتریک ، گونه های اکسیژن فعال (ROS) و آدنوزین فسفات حلقوی (cAMP) می شود که اثرات مفید PBM را ایجاد می کند.

 

آسیب مغزی چیست؟

 

آسیب مغزی "چند معلولیت ناشی از آسیب مغزی است که پس از تولد بدست آمده است.این منجر به وخامت عملکرد شناختی ، جسمی ، عاطفی یا مستقل می شود.این می تواند در نتیجه حوادث ، سکته مغزی ، تومورهای مغزی ، عفونت ، مسمومیت ، کمبود اکسیژن ، بیماری عصبی تحلیل برنده و غیره باشد. "
دیکشنری داده های خدمات خدمات جامعه ملی (موسسه بهداشت و رفاه استرالیا ، کانبرا ، 2012)

 

دلایل شایع آسیب مغزی

 

تصادفات / تروما
آسیب مغزی مغزی در نتیجه وارد آمدن نیروی خارجی به مغز رخ می دهد.


سکته
سکته مغزی معمولاً در نتیجه خونریزی یا انسداد رگ های خونی که خون را به مناطق مختلف مغز می رسانند ، رخ می دهد.


تومور
تومورها با رشد در مغز به بافت و ساختار مغز اطراف آسیب می رسانند.


عفونت
عفونت های باکتریایی یا ویروسی می تواند منجر به التهاب پوشش مغزی (مننژیت) یا خود بافت مغز (انسفالیت) شود.


مسمومیت / سموم
الکل به عنوان یک سم عمل می کند و سو mis استفاده طولانی مدت از الکل می تواند به بافت مغز آسیب برساند.


هیپوکسی / آنوکسی
هیپوکسی / آنوکسی به کاهش یا به طور کامل توقف جریان اکسیژن به مغز منجر می شود که منجر به آسیب به بافت مغز می شود.می تواند در اثر مصرف بیش از حد ، آویزهای ناموفق یا نزدیک به غرق شدن ایجاد شود.

 

بیماری های عصبی دژنراتیو
شرایطی از جمله بیماری هانتینگتون ، پارکینسون و بیماری آلزایمر در اثر تغییرات غیر طبیعی سلولهای مغزی در مناطق خاص مغز ایجاد می شود.

 

درباره آسیب مغزی

ناتوانی به نام آسیب مغزی - که گاهی اوقات آسیب مغزی اکتسابی یا "ABI" نامیده می شود - به هرگونه آسیب به مغز که بعد از تولد اتفاق می افتد اشاره دارد.این آسیب می تواند در اثر یک حادثه یا ضربه ، سکته مغزی ، عفونت مغزی ، سو alcohol مصرف الکل یا مواد مخدر دیگر یا بیماری های مغز مانند بیماری پارکینسون ایجاد شود.

 

آسیب مغزی شایع است.طبق اداره آمار استرالیا ، بیش از 700000 استرالیایی دچار آسیب مغزی شده اند که روزانه "محدودیت های فعالیت" و "محدودیت های مشارکت" دارند.از هر چهار نفر این سه نفر 65 سال یا کمتر دارند.از هر سه نفر دو نفر قبل از 25 سالگی دچار آسیب مغزی می شوند. سه چهارم افرادی که دچار آسیب مغزی هستند مرد هستند.

 

امید به مبتلایان به زوال عقلائو

 

با توجه به پیری جهانی ، انتظار می رود تعداد افراد مبتلا به زوال عقل هر 20 سال دو برابر شود.افراد مبتلا به زوال عقل به طور کلی به سطح بالایی از مراقبت نیاز دارند که بیشتر آنها توسط مراقبان غیررسمی (یعنی خانواده و دوستان) ارائه می شود.مرکز کنترل بیماری گزارش داده است که بیش از 16 میلیون آمریکایی از افراد مبتلا به آلزایمر یا زوال عقل دیگر مراقبت های بدون پرداخت می کنند.این مراقبان غیررسمی و عزیزانی که به آنها کمک می کنند ، در معرض خطر افزایش افسردگی و انواع دیگر عوارض همراه با سلامتی قرار دارند.

 

"حتی پس از سالها تحقیق ، هنوز دارویی تولید نشده است تا بتواند از اختلالات تخریب عصبی (مانند زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) بهره مند شود."معدود داروهایی که برای کمک به زوال عقل تجویز می شوند (مهارکننده های کولین استراز و ممانتین) به طور موقت عمل می کنند و می توانند عوارض جانبی قابل توجهی داشته باشند.با این حال ، شواهد فزاینده ای وجود دارد که از استفاده از بیولوژیکی به عنوان درمانی برای زوال عقل پشتیبانی می کند.

 

شواهد مدولاسیون فوتو به عنوان درمان زوال عقل

 

در سال 2017 ، Photomedicine و Laser Surgery یک کارآزمایی بالینی را در مورد اثرات درمان با روش فوتوبیومولاسیون (PBMT) منتشر کردند.پنج شرکت کننده در آزمایش روزانه به مدت 12 هفته و با یک دوره پیگیری 4 هفته PBMT دریافت کردند.هر شرکت کننده قبلاً مبتلا به زوال عقل یا AD بود.این مطالعه برای اندازه گیری شدت زوال عقل هر یک از شرکت کنندگان در زمان شروع مطالعه و بعد از 12 هفته از PBMT روزانه ، از آزمون وضعیت روان پزشکی (MMSE) و مقیاس ارزیابی بیماری آلزایمر (ADAS-cog) استفاده کرد.

این مطالعه نشان داد که 12 هفته PBMT روزانه به طور قابل توجهی شناخت ، خواب و اضطراب را بهبود می بخشد و دفعات سرگردانی و همچنین انفجارهای عصبانی را کاهش می دهد.در حقیقت ، یک شرکت کننده از دوره 4 هفته ای و بدون درمان معذور بود ، زیرا فرسایش قابل توجهی از اثرات مثبت 12 هفته PBMT خود را تجربه کرد.رگرسیون او برای او و خانواده اش یک سختی ناعادلانه محسوب می شد ، بنابراین به شرکت کننده اجازه داده شد روزانه PMBT را ادامه دهد.هیچ عارضه جانبی گزارش نشده است.

 

اطلاعات بیشتر

 

زوال عقل چیست؟
زوال عقل یک اصطلاح توصیفی برای اختلال شناختی است که همراه با از دست دادن توانایی انجام عملکردهای روزمره ، مانند پرداخت قبض ، رانندگی و لباس پوشیدن است.علل شایع زوال عقل شامل بیماری آلزایمر (AD) ، پارکینسون و بیماری هانتینگتون است.زوال عقل همچنین می تواند به دلیل شرایط دیگری مانند مصرف بیش از حد الکل و سکته های مغزی عروقی ایجاد شود.

 

PHOTOBIOMODULATION چیست؟
Photobiomodulation درمانی (PBMT) یک درمان ایمن و غیرتهاجمی است که از دهه 1960 در تحقیقات ارائه شده است.PBMT از نور مرئی یا مادون قرمز نزدیک (NIR) برای تحریک ، التیام و ترمیم سلول های آسیب دیده یا در حال مرگ استفاده می کند.

 

اگرچه بسیاری از مطالعات PBMT در زمینه شناخت ناچیز بوده است ، اما نتایج آنها دلگرم کننده بوده و طراحی آینده آزمایشات کنترل شده با دارونما را تضمین می کند.از آنجا که شواهد از PBMT به عنوان گزینه درمانی برای زوال عقل همچنان در حال رشد است ، ممکن است PBMT برای زوال عقل "در سالها و دهه های آینده به یکی از مهمترین کاربردهای پزشکی نور درمانی تبدیل شود."

 

روش درمانی نور چگونه کار می کند؟
PBMT از نور برای کمک به سلولهای مغزی در تولید انرژی سلول بیشتر کمک می کند ، ATP نامیده می شود.PBMT جذب فوتون سلول را افزایش می دهد ، که باعث کاهش التهاب و افزایش جریان خون مغزی می شود.در نتیجه ، PBMT توانایی سلولهای مغز را برای ترمیم خود و برقراری ارتباط افزایش می دهد.عوارض جانبی منفی در اثر استفاده از PBMT گزارش نشده است.

 

کاملاً مشهور است که نور به سلولهای پوست کمک می کند تا ویتامین D تولید کنند. این امر به این دلیل امکان پذیر است که نور مرئی بیش از آنچه تصور می شود به بافت های بیولوژیکی نفوذ می کند.جالب اینجاست که نور قرمز و نزدیک مادون قرمز (NIR) عمیقتر از نور سبز ، آبی یا بنفش نفوذ می کند.شما می توانید این پدیده را با تاباندن یک چراغ قوه سفید از طریق دست خود مشاهده کنید ، درخشش قرمز را در طرف دیگر مشاهده کنید (طول موج های آبی و سبز "از بین می روند" زیرا قابل جذب هستند

 

مطالعات موردی
 

یک مطالعه موردی ، که در کنفرانس بین المللی انجمن آلزایمر در سال 2017 ارائه شد ، پاسخ یک بیمار AD به PBMT را مستند کرد.به شرکت کننده یک هدست PBMT داده شد تا در خانه و استفاده از آن 6 بار در هفته به مدت 17 هفته همراه با دستگاه داخل بینی خود استفاده کند.نتایج بهبودی کیفیت و کیفیت زندگی در طی روزها محسوس بود و در طول 17 هفته درمان به پیشرفت خود ادامه داد.توسط دوم

 

روز PBMT ، گزارش شده است که بیمار "از سکوت بیرون آمده و شروع به گفتگوهای معنی دار می کند".هیچ عارضه جانبی منفی مشاهده نشد.

مدولاسیون ، دستگاه درمانی ، نور درمانی مادون قرمز ، فوتوبیومدولاسیون مغزی 810 نانومتر ، کلاه ایمنی درمانی آسیب ،

نور درمانی / دستگاه درمانی /

Photobiomodulation Therapy (PBMT) چیست؟

Photobiomodulation Therapy (PBMT) بهترین اصطلاح فنی برای سطح پایین لیزر درمانی (LLLT) است.

این یک روش درمانی نوری است که با استفاده از لیزر یا LED برای بهبود ترمیم بافت ، کاهش درد و التهاب در هر جایی که پرتو استفاده می شود ، است.معمولاً توسط پزشک ، درمانگر یا تکنسین اعمال می شود ، درمان ها حدود 10 دقیقه طول می کشد و باید دو بار یا بیشتر در هفته استفاده شوند.

 

سالهاست که از فوتوبیومولاسیون در آسیب های ورزشی ، مفاصل آرتروز ، سندرم های درد نوروپاتیک ، کمر و گردن استفاده می شود.بیش از 700 آزمایش بالینی تصادفی در مورد Photobiomodulation منتشر شده است که نیمی از آنها مربوط به درد است.

 

دستگاه فوتوبیومدولاسیون مغز

 

دستگاه فتوبیومدولاسیون مغز یک ابزار درمانی مبتنی بر اصل مدولاسیون نوری است.این یک اثر درمانی خوب بر روی رویدادهای آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب مغزی آسیب دیده و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه) است

 

Photobiomodulation چیست؟

 

Photobiomodulation (PBM) استفاده از نور قرمز یا نزدیک به مادون قرمز را برای تحریک ، التیام ، بازسازی و محافظت از بافتی که یا آسیب دیده است ، از بین می رود یا در معرض خطر مرگ است توصیف می کند.یکی از سیستمهای اندام بدن انسان که برای زندگی بسیار ضروری است و بشر به طور کلی بیشترین نگرانی را در مورد عملکرد مطلوب آن دارد ، مغز است.مغز از بسیاری از اختلالات مختلف رنج می برد

 

در سه گروه وسیع طبقه بندی می شود: حوادث ضربه ای (سکته مغزی ، آسیب مغزی آسیب دیده و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه).شواهدی وجود دارد که نشان می دهد با استفاده از نور به سر ، همه این شرایط به ظاهر متنوع تأثیر منفی می گذارند.حتی امکان استفاده از PBM نیز وجود دارد

 

برای تقویت شناختی در افراد سالم سالمدر این برنامه PBC از طریق جمجمه (tPBM) ، نور نزدیک به مادون قرمز (NIR) اغلب به دلیل نفوذ بهتر (بدون مو ، طول موج طولانی تر) بر روی پیشانی اعمال می شود.

 

عملکرد اصلی

  • نور NIR می تواند به سر نفوذ کرده و به مغز برسد.
  • NIR توسط سیتوکروم c اکسیداز در میتوکندری جذب می شود.
  • کانالهای یونی گرم شونده نیز نقش دارند.
  • افزایش جریان خون ، انرژی ، محافظت از نور ، التهاب کمتر ، ترمیم مغز.
  • می تواند بیماری های آسیب زا (سکته مغزی ، TBI) ، تخریب عصبی و روانی را درمان کند.

مشخصات فنی

 

نام دستگاه فوتوبیومدولاسیون مغز
مدل GY-PDT1
طول موج LED 810 نانومتر
مقدار هدایت شده 256
قدرت (کل کلاه ایمنی) 15 وات
قدرت (یک LED) 60 مگاوات
قدرت 24 مگاوات بر سانتی متر مربع
گواهینامه م
نصب شده حمایت کردن
رنگ سفید سیاه
MOQ 1 کامپیوتر

 

موارد مصرف

1. حوادث آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب مغزی ضربه ای و ایسکمی جهانی).

2. بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون).

3. اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه).

 

منع مصرف

1. از تماس مستقیم با چشم ، شکم زنان باردار ، ملانوم ، لکه های قهوه ای خودداری کنید.

2. بیماران تابو با تومورهای بدخیم در مراحل اولیه و میانی.

3. موارد منع مصرف برای بیماران مبتلا به اختلالات حاد خونریزی.

 

810 نیوتن متر درمان مغز Gama Brainwaves Photobiomodulation کلاه ایمنی 2

 

شما ممکن است در این مورد باشید
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

info@sschgroup.com
michael810815
llmm928@yahoo.com.cn