نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: SSCH
گواهی: CE
شماره مدل: GY-PDT1
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: 1PCS / BOX
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram، Paypal
قابلیت ارائه: 1000

اطلاعات تکمیلی

نام محصول:: دستگاه درمانی فتوبیومودلاسیون خون عملکرد 1: سکته مغزی ایسکمیک ، آسیب مغزی آسیب زا ،
مقدار LED:: 256 قطعه قدرت 1:: 60 مگاوات در هر LED ، در کل 15 وات
گواهی:: م رنگ:: سفید
عملکرد 2:: بیماری آلزایمر ، بیماریهای پارکینسون طول موج:: 810 نانومتر
پاور 2:: 24 mW / cm2 نصب شده:: پشتیبانی
برجسته:

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز ، کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون 24 میلی وات / سانتی متر مربع ، دستگاه فوتوبیومدولاسیون مغز 15 وات

,

24mW/Cm2 Photobiomodulation Helmet

,

15W Brain Photobiomodulation Machine

توضیحات محصول

سرطان Transcranial نزدیک کلاه ایمنی درمان بیولوژیکی مدولاسیون مغز مادون قرمز

 

 

فوتوبیومولاسیون PBM چیست؟

Photobiomodulation (PBM) استفاده از نور قرمز یا نزدیک به مادون قرمز را برای تحریک ، التیام ، بازسازی و محافظت از بافتی که یا آسیب دیده است ، از بین می رود یا در معرض خطر مرگ است توصیف می کند.یکی از سیستمهای اندام بدن انسان که برای زندگی بسیار ضروری است و بشر به طور کلی بیشترین نگرانی را در مورد عملکرد مطلوب آن دارد ، مغز است.

مغز از بسیاری از اختلالات مختلف رنج می برد که می تواند در سه گروه گسترده طبقه بندی شود: حوادث آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب مغزی آسیب دیده و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، پس از سانحه) اختلال استرس).شواهدی وجود دارد که نشان می دهد با استفاده از نور به سر ، همه این شرایط به ظاهر متنوع تأثیر منفی می گذارند.حتی این احتمال وجود دارد که PBM بتواند برای تقویت شناختی در افراد سالم سالم استفاده شود.در این برنامه PBC از طریق جمجمه (tPBM) ، نور نزدیک به مادون قرمز (NIR) اغلب به دلیل نفوذ بهتر به پیشانی اعمال می شود.

 

اصل
نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 0
نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 1

سیتوکروم C اکسیداز (CCO ، همچنین به عنوان IV پیچیده شناخته می شود) یک ساختار خاص در میتوکندری است که به عنوان یک گیرنده فوتون عمل می کند و بنابراین اثر PBM را بازی می کند. PBM با جداسازی اکسید نیتریک از مهار تنفس (و به همین ترتیب ذخیره انرژی را کاهش می دهد) در سلولهای استرس ( NO) و تغییر اکسیژن در سیتوکروم C اکسیداز. این باعث عوامل رونویسی می شود که سطح بیان ژن را تغییر می دهد. اتصال اکسید نیتریک (NO) به مس (یا هم) در مراکز سیتوکروم C اکسیداز میتوکندری (CCO) مانع از تنفس سلول می شود اما سیتوکروم C اکسیداز ، که نور قرمز یا مادون قرمز نزدیک (NIR) را جذب می کند ، باعث جدا شدن اکسید نیتریک ، بازیابی اکسیژن ، افزایش تنفس سلولی و تشکیل آدنوزین تری فسفات (ATP) می شود. این باعث ایجاد واکنش های داخل سلولی شامل اکسید نیتریک ، اکسیژن واکنش پذیر می شود گونه ها (ROS) و آدنوزین فسفات حلقوی (اردوگاه) که اثرات مفیدی از PBM ایجاد می کنند.

 

py / دستگاه درمانی /

Photobiomodulation (PBM Therapy) چیست؟

Photobiomodulation (PBM Therapy) که قبلاً تحت عنوان Low-Laser Therapy (LLLT) شناخته می شد ، استفاده از نور قرمز و نزدیک به نور مادون قرمز بر روی جراحات یا ضایعات برای بهبود ترمیم زخم و بافت نرم ، کاهش التهاب و تسکین دردهای حاد و مزمن است.اولین بار در سال 1967 توسعه یافت و امروزه معمولاً از آن به عنوان PBM یاد می شود.

 

از بیولوژیکی مدولاسیون به منظور: افزایش سرعت ، کیفیت و مقاومت کششی ترمیم بافت استفاده می شود.التهاب را برطرف و درد را تسکین دهید (بی دردی).

نور قرمز و نزدیک به مادون قرمز (600nm-1000nm) که معمولاً در PBM استفاده می شود می تواند توسط LED های لیزر یا شدت بالا تولید شود.شدت لیزرهای PBM و LED ها مانند لیزر جراحی زیاد نیست.هیچ اثر گرمایشی وجود ندارد.

 

اثرات PBM فتوشیمیایی است (مانند فتوسنتز در گیاهان).هنگامی که از شدت صحیح و زمان درمان استفاده می شود ، نور قرمز و نزدیک به مادون قرمز استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد و ATP را افزایش می دهد.این باعث بهبود متابولیسم سلول و کاهش التهاب می شود.این اثرات را می توان با پالس تقویت کرد اما در صورت نیاز به بی دردی ، مکانیزم دوم وجود دارد که هنگام استفاده از یک پرتو پیوسته قوی بهترین عملکرد را دارد.

 

دستگاه های PBM معمولاً 10mW - 500mW (0.01 -> 0.01 Watts) را تحویل می دهند.چگالی توان معمولاً از 0.005W / Cm² -> 5 W / Cm² متغیر است.

PBM به طور عاميانه براي آسيب هاي بافت نرم ، بيماري هاي مفصلي ، درد نوروپاتيك ، زخم هاي فشار ناپذير پا و فشار استفاده مي شود.

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 2

در مقایسه با روش درمانی دیگر ، مانند داروها ، نور درمانی بی خطرترین و بدون عوارض جانبی برای درمان است.
نور درمانی از مدت ها قبل در زمینه پزشکی شناخته می شد ، به خصوص برای نور قرمز و مادون قرمز.
همه مشتریان ما بعد از استفاده از روحیه خوب و راحتی برخوردار هستند.
دستگاه ما با مادون قرمز 810 نانومتری کار می کند ، می تواند از طریق جمجمه به مغز گسترش یابد ، مجموعه ای منحصر به فرد از مزایای عصبی را ارائه می دهد.این ماده معمولاً برای درمان ضایعات متاستاتیک در بافتهای عمیق و همچنین استخوان ها استفاده می شود.و همچنین برای تصویربرداری از سلولهای سرطانی ، و همچنین تشخیص و تخریب سلولهای تومور در گردش استفاده می شود.

1. طول موج 810 نانومتری توانایی گسترش از جمجمه تا مغز را دارد و باعث بهبودی از آسیب مغزی آسیب دیده و آسیب عصبی طولانی مدت می شود.
طول موج 2.810 نانومتری می تواند به بیماران مبتلا به افسردگی و اضطراب شدید کمک کند
3. نور NIR توسط سیتوکروم C اکسیداز در میتوکندری جذب می شود.
4. افزایش جریان خون ، انرژی ، محافظت در برابر نورون و التهاب کمتر.
5. درمان بیماری های آسیب زا (سکته مغزی ، TBI) ، تخریب عصبی و روانپزشکی.

Photobiomodulation Therapy (PBMT) چیست؟

Photobiomodulation Therapy (PBMT) بهترین اصطلاح فنی برای سطح پایین لیزر درمانی (LLLT) است.

این یک روش درمانی نوری است که با استفاده از لیزر یا LED برای بهبود ترمیم بافت ، کاهش درد و التهاب در هر جایی که پرتو استفاده می شود ، است.معمولاً توسط پزشک ، درمانگر یا تکنسین اعمال می شود ، درمان ها حدود 10 دقیقه طول می کشد و باید دو بار یا بیشتر در هفته استفاده شوند.

 

سالهاست که از فوتوبیومولاسیون در آسیب های ورزشی ، مفاصل آرتروز ، سندرم های درد نوروپاتیک ، کمر و گردن استفاده می شود.بیش از 700 آزمایش بالینی تصادفی در مورد Photobiomodulation منتشر شده است که نیمی از آنها مربوط به درد است.

 

 

دستگاه فوتوبیومدولاسیون مغز

دستگاه فتوبیومدولاسیون مغز یک ابزار درمانی مبتنی بر اصل مدولاسیون نوری است.این یک اثر درمانی خوب بر روی رویدادهای آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب مغزی آسیب دیده و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه) است

 

 

Photobiomodulation چیست؟

Photobiomodulation (PBM) استفاده از نور قرمز یا نزدیک به مادون قرمز را برای تحریک ، التیام ، بازسازی و محافظت از بافتی که یا آسیب دیده است ، از بین می رود یا در معرض خطر مرگ است توصیف می کند.یکی از سیستمهای اندام بدن انسان که برای زندگی بسیار ضروری است و بشر به طور کلی بیشترین نگرانی را در مورد عملکرد مطلوب آن دارد ، مغز است.مغز از بسیاری از اختلالات مختلف رنج می برد که می تواند در سه گروه گسترده طبقه بندی شود: حوادث آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب مغزی آسیب دیده و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، پس از سانحه) اختلال استرس).شواهدی وجود دارد که نشان می دهد با استفاده از نور به سر ، همه این شرایط به ظاهر متنوع تأثیر منفی می گذارند.حتی این احتمال وجود دارد که PBM بتواند برای تقویت شناختی در افراد سالم سالم استفاده شود.در این برنامه PBC از طریق جمجمه (tPBM) ، نور نزدیک به مادون قرمز (NIR) اغلب به دلیل نفوذ بهتر (بدون مو ، طول موج طولانی تر) بر روی پیشانی اعمال می شود.

 

 

عملکرد اصلی

  • نور NIR می تواند به سر نفوذ کرده و به مغز برسد.
  • NIR توسط سیتوکروم c اکسیداز در میتوکندری جذب می شود.
  • کانالهای یونی گرم شونده نیز نقش دارند.
  • افزایش جریان خون ، انرژی ، محافظت از نور ، التهاب کمتر ، ترمیم مغز.
  • می تواند بیماری های آسیب زا (سکته مغزی ، TBI) ، تخریب عصبی و روانی را درمان کند.

مشخصات فنی

نام دستگاه فوتوبیومدولاسیون مغز
مدل GY-PDT1
طول موج LED 810 نانومتر
مقدار هدایت شده 256 عدد
قدرت (کل کلاه ایمنی) 15 وات
قدرت (یک LED) 60 مگاوات
قدرت 24 مگاوات بر سانتی متر مربع
گواهینامه CE ، FDA
نصب شده حمایت کردن
رنگ سفید سیاه
زمان انتخاب 6-12-18-24-30 دقیقه

 

مقدمه

Photobiomodulation (PBM) استفاده از نور قرمز یا نزدیک به مادون قرمز را برای تحریک ، التیام ، بازسازی و محافظت از بافتی که یا آسیب دیده است ، از بین می رود یا در معرض خطر مرگ است توصیف می کند.یکی از سیستمهای اندام بدن انسان که برای زندگی بسیار ضروری است و بشر به طور کلی بیشترین نگرانی را در مورد عملکرد مطلوب آن دارد ، مغز است.

مغز از بسیاری از اختلالات مختلف رنج می برد که می تواند در سه گروه گسترده طبقه بندی شود: حوادث آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب مغزی آسیب دیده و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، پس از سانحه) اختلال استرس).شواهدی وجود دارد که نشان می دهد با استفاده از نور به سر ، همه این شرایط به ظاهر متنوع تأثیر منفی می گذارند.حتی این احتمال وجود دارد که PBM بتواند برای تقویت شناختی در افراد سالم سالم استفاده شود.

در این برنامه PBC از طریق جمجمه (tPBM) ، نور نزدیک به مادون قرمز (NIR) اغلب به دلیل نفوذ بهتر (بدون مو ، طول موج طولانی تر) بر روی پیشانی اعمال می شود.

PBM درمانی بیش از 50 سال پیش توسعه یافته است.با این حال ، هنوز توافق مشترکی در مورد پارامترها و پروتکل های کاربرد بالینی آن وجود ندارد.برخی از تیم های تحقیقاتی استفاده از چگالی توان کمتر از 100mW / cm2 و چگالی انرژی 4 تا 10 J / cm2 را توصیه کرده اند [11].گروه های دیگر به اندازه 50 J / cm2 در سطح بافت توصیه می کنند [11].پارامترهایی مانند طول موج ، انرژی ، تسلط ، قدرت ، تابش ، حالت نبض ، مدت زمان درمان و میزان تکرار را می توان در محدوده وسیعی اعمال کرد.نتایج اولیه فعلی ما پاسخ واضحی از rSO2 مغزی در رابطه با تحریک LED نشان داد.با این حال ، لازم به ذکر است که دما به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، و این اثرات باید در مطالعات بیشتر به طور دقیق مورد توجه قرار گیرد.همچنین این واقعیت وجود دارد که به نظر می رسد مطالعات بی اثر در سلولهای دارای فعالیت میتوکندری بالا بیشتر از دوز کم از دوز بیش از دوز باشد [11].بنابراین ، مطالعات بالینی در مورد دوزهای تحریک بهینه لازم است.

 

موارد مصرف

1. حوادث آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب مغزی ضربه ای و ایسکمی جهانی).

2. بیماری های دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون).

3. اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه).

 

منع مصرف

1. از تماس مستقیم با چشم ، شکم زنان باردار ، ملانوم ، لکه های قهوه ای خودداری کنید.

2. بیماران تابو با تومورهای بدخیم در مراحل اولیه و میانی.

3. موارد منع مصرف برای بیماران مبتلا به اختلالات حاد خونریزی.

 

آسیب مغزی چیست؟

آسیب مغزی "چند معلولیت ناشی از آسیب مغزی است که پس از تولد بدست آمده است.این منجر به وخامت عملکرد شناختی ، جسمی ، عاطفی یا مستقل می شود.این می تواند در نتیجه حوادث ، سکته مغزی ، تومورهای مغزی ، عفونت ، مسمومیت ، کمبود اکسیژن ، بیماری عصبی تحلیل برنده و غیره باشد. "


دیکشنری داده های خدمات خدمات جامعه ملی (موسسه بهداشت و رفاه استرالیا ، کانبرا ، 2012)

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 3نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 4

 

 

دلایل شایع آسیب مغزی

 

تصادفات / تروما
آسیب مغزی مغزی در نتیجه وارد آمدن نیروی خارجی به مغز رخ می دهد.


سکته
سکته مغزی معمولاً در نتیجه خونریزی یا انسداد رگ های خونی که خون را به مناطق مختلف مغز می رسانند ، رخ می دهد.


تومور
تومورها با رشد در مغز به بافت و ساختار مغز اطراف آسیب می رسانند.


عفونت
عفونت های باکتریایی یا ویروسی می تواند منجر به التهاب پوشش مغز (مننژیت) یا خود بافت مغز (انسفالیت) شود.


مسمومیت / سموم
الکل به عنوان یک سم عمل می کند و سو mis استفاده طولانی مدت از الکل می تواند به بافت مغز آسیب برساند.


هیپوکسی / آنوکسی
هیپوکسی / آنوکسی به کاهش یا به طور کامل توقف جریان اکسیژن به مغز منجر می شود که منجر به آسیب به بافت مغز می شود.می تواند در اثر مصرف بیش از حد ، آویزهای ناموفق یا نزدیک به غرق شدن ایجاد شود.

 

بیماری های عصبی دژنراتیو
شرایطی از جمله بیماری هانتینگتون ، پارکینسون و بیماری آلزایمر در اثر تغییرات غیر طبیعی سلولهای مغزی در مناطق خاص مغز ایجاد می شود.

 

درباره آسیب مغزی

 

ناتوانی به نام آسیب مغزی - که گاهی اوقات آسیب مغزی اکتسابی یا "ABI" نامیده می شود - به هرگونه آسیب به مغز که بعد از تولد اتفاق می افتد اشاره دارد.این آسیب می تواند در اثر یک حادثه یا ضربه ، سکته مغزی ، عفونت مغزی ، سو alcohol مصرف الکل یا مواد مخدر دیگر یا بیماری های مغز مانند بیماری پارکینسون ایجاد شود.

 

آسیب مغزی شایع است.طبق اداره آمار استرالیا ، بیش از 700000 استرالیایی دچار آسیب مغزی شده اند که روزانه "محدودیت های فعالیت" و "محدودیت های مشارکت" دارند.از هر چهار نفر این سه نفر 65 سال یا کمتر دارند.از هر سه نفر دو نفر قبل از 25 سالگی دچار آسیب مغزی می شوند. سه چهارم افرادی که دچار آسیب مغزی هستند مرد هستند.

 

 

 

مغز چیست؟

مغز کنترل کننده حرکات و عملکردهای اساسی بدن مانند تنفس و فشار خون و همچنین احساسات ، افکار و عقاید ما است.

 

مغز از میلیاردها سلول عصبی تشکیل شده است که با استفاده از ترکیبی از فعالیت الکتریکی و شیمیایی اطلاعات را منتقل می کنند.

جرم نرم و ژله ای آن توسط داخل جمجمه بالش می شود مغزی نخاعی مایع.این مایع در اطراف مغز و از طریق یک سری حفره ها در مغز به نام بطن گردش می کند.

مغز به تعدادی قسمت تقسیم شده است که با هم کار می کنند.هرچه این قسمت ها بیشتر هماهنگ و هماهنگ با یکدیگر باشند ، عملکرد کلی مغز بهتر است.

غشاء مغزی بزرگترین قسمت مغز است و به دو قسمت تقسیم می شود نیمکره ها، چپ و راست

 

نیمکره های مغز

نیمکره چپ به طور عمده گفتار و زبان (صحبت کردن ، درک مطلب ، خواندن و نوشتن) را کنترل می کند.
نیمکره راست عمدتا درک بصری و تفسیر اطلاعات غیرکلامی ، مانند درک چهره و رفتار را کنترل می کند.

 

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 5

 

لوب های مغز

 

مغز به تعدادی قسمت تقسیم شده است ، یا "لوب ها”، که با هم کار می کنند.وقتی لوب های مغز با یکدیگر هماهنگ و "هماهنگ" باشند ، مغز بهتر رشد می کند.

 

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 6

 

لب قدامی مغز

 

لوب فرونتال در حل مسئله ، برنامه ریزی ، قضاوت ، تفکر انتزاعی و تنظیم نحوه عملکرد افراد بر اساس احساسات و انگیزه هایشان نقش دارد.


ناحیه ای به سمت پشت لوب فرونتال که نوار حرکتی نامیده می شود ، به کنترل حرکت کمک می کند.در نیمکره چپ ، نوار حرکتی حرکت سمت راست بدن را کنترل می کند.در نیمکره راست ، حرکت سمت چپ بدن را کنترل می کند.

 

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 7

 

لوب گیجگاهی

 

لوب گیجگاهی در دریافت و پردازش اطلاعات شنیداری مانند موسیقی و گفتار نقش دارد.همچنین به کنترل درک زبان ، درک بصری ، حافظه و یادگیری کمک می کند.لوب گیجگاهی شامل مناطقی است که شخصیت ، احساسات و رفتار جنسی را کنترل می کنند.

 

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 8

 

لوب جداری

 

لوب جداری احساس و موقعیت بدن را کنترل می کند ، همچنین به ما امکان می دهد زمان را بشناسیم ، اشیا را تشخیص دهیم و موقعیت اجسام اطراف خود را قضاوت کنیم.

 

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 9

 

لوب اکسیپیتال

 

لوب پس سری اطلاعات بصری راجع به رنگ ، اندازه ، شکل و فاصله را دریافت و تفسیر می کند.

نزدیک کلاه ایمنی فوتوبیومدولاسیون مادون قرمز 24mW / cm2 10

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

sale05@sschgroup.com
michael810815
llmm928@yahoo.com.cn