products

دستگاه های آنالایزر بهداشتی 810 نانومتر از دستگاه های نوروفیدبک تحریک مغناطیسی Transcranial

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: SSCH
گواهی: CE
شماره مدل: GY-PDT1
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / جعبه
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram، PayPal
قابلیت ارائه: 1000
اطلاعات تکمیلی
نام محصول:: دستگاه درمانی فتوبیومودلاسیون خون عملکرد 1: سکته مغزی ایسکمیک ، آسیب مغزی آسیب زا ،
تعداد LED:: 256 قطعه قدرت 1:: 60 مگاوات در هر LED ، در کل 15 وات
گواهی:: م. رنگ:: سفید
عملکرد 2:: بیماری آلزایمر ، بیماریهای پارکینسون طول موج:: 810 نانومتر
پاور 2:: 24 mW / cm2 نصب شده:: پشتیبانی
برجسته:

body analyzer machine

,

body health analyzer


توضیحات محصول

تجهیزات فیزیوتراپی سکته مغزی مادون قرمز 810 نانومتری تحریک مغناطیسی ترانس کرانیال
چگونه می توان فوتوبیوماسیون را برای مبتلایان به زوال عقل کمک کرد؟

دستگاه فتوبیومدلاسیون مغز

دستگاه فتوبیومدلاسیون مغز ابزاری درمانی است که براساس اصل فتوبیومدلاسیون ساخته می شود. این دارو تأثیر درمانی خوبی در وقایع آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب دیدگی مغزی و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراسیون (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه) دارد

HOPE FOR DEMENTIA SUFFERERS io

با توجه به پیری جهانی ، تعداد مبتلایان به زوال عقل هر 20 سال دو برابر می شود. افراد مبتلا به زوال عقل به طور کلی نیاز به مراقبت بالایی دارند ، که بیشتر آنها توسط مراقبان غیررسمی (یعنی خانواده و دوستان) ارائه می شود. مرکز کنترل بیماریها گزارش می دهد که بیش از 16 میلیون آمریکایی مراقبت غیرقابل پرداخت از افراد مبتلا به آلزایمر یا زوال عقل دیگر را ارائه می دهند. این مراقبان غیررسمی و عزیزانی که به آنها کمک می کنند در معرض خطر ابتلا به افسردگی و انواع دیگر عوارض بهداشتی همراه هستند.

"حتی پس از سالها تحقیق ، هنوز یک داروی ساخته نشده است تا به نفع آن باشد ... اختلالات عصبی (مانند زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون)." معدود داروهایی که برای کمک به زوال عقل (مهارکننده های کولین استراز و ممانتین) تجویز می شوند به طور موقت کار می کنند و می توانند عوارض جانبی قابل توجهی داشته باشند. با این حال ، شواهد در حال رشد وجود دارد که از استفاده از فتوبیومدولاسیون به عنوان درمانی برای زوال عقل حمایت می کند.

اثبات عکاسی به عنوان درمان برای دمانس

در سال 2017 ، Photomedicine و Laser Surgery یک کارآزمایی بالینی را در مورد اثرات درمان فتوبیوماسیون (PBMT) منتشر کردند. پنج شرکت کننده در جلسه آزمایش PBMT روزانه به مدت 12 هفته با یک دوره پیگیری 4 هفته ای دریافت کردند. هر یک از شرکت کنندگان قبلاً با زوال عقل یا AD تشخیص داده شده بود. در این مطالعه از آزمون وضعیت روانی پزشکی (MMSE) و مقیاس ارزیابی بیماری آلزایمر (ADAS-cog) برای اندازه گیری شدت زوال عقل هر شرکت کننده در ابتدا و بعد از 12 هفته از PBMT روزانه استفاده شد.

این مطالعه نشان داد که 12 هفته PBMT روزانه باعث افزایش معنی داری در شناخت ، خواب و اضطراب می شود و باعث کاهش دفعات سرگردانی و هجوم عصبانیت می شود. در حقیقت ، یک شرکت کننده از دوره 4 هفته بدون درمان معذور شد زیرا وی فرسایش قابل توجهی از اثرات مثبت 12 هفته PBMT خود را تجربه کرده است. رگرسیون وی برای او و خانواده اش سختی ناچیز قلمداد می شد ، بنابراین شرکت کننده مجاز به ادامه PMBT روزانه بود. هیچ گونه عارضه جانبی گزارش نشده است.

اطلاعات بیشتر

اصطلاحات چیست؟
دمانس اصطلاح توصیفی برای اختلالات شناختی است که با از بین رفتن توانایی انجام وظایف روزانه ، مانند پرداخت قبض ، رانندگی و لباس پوشیدن همراه است. علل شایع زوال عقل شامل بیماری آلزایمر (AD) ، بیماری پارکینسون و بیماری هانتینگتون است. زوال عقل همچنین می تواند در شرایط دیگر مانند استفاده بیش از حد از الکل و سکته مغزی ایجاد شود.

PHOTOBIOMODULATION چیست؟
فتوبیومدلاسیون درمانی (PBMT) یک روش درمانی ایمن و غیر تهاجمی است که از دهه 1960 در تحقیقات انجام شده است. PBMT از نور مرئی یا مادون قرمز نزدیک (NIR) برای تحریک ، التیام و ترمیم سلولهای آسیب دیده یا در حال مرگ استفاده می کند.

اگرچه بسیاری از مطالعات PBMT در مورد شناخت اندک بوده اند ، اما نتایج آنها دلگرم کننده بوده و طراحی آینده آزمایشات کنترل شده با دارونما را ضمانت می کند. از آنجا که شواهد حمایت از PBMT به عنوان یک گزینه درمانی برای زوال عقل در حال رشد است ، ممکن است که PBMT برای زوال عقل "در سالها و دهه های آینده به یکی از مهمترین کاربردهای پزشکی نور درمانی تبدیل شود."

چگونه نور عملی کار می کند؟
PBMT از نور استفاده می کند تا سلولهای مغزی بتوانند انرژی بیشتری در سلول تولید کنند ، به نام ATP. PBMT باعث افزایش جذب سلول فوتون ها می شود و این باعث کاهش التهاب و افزایش جریان خون مغزی می شود. در نتیجه ، PBMT توانایی سلولهای مغزی در خود ترمیم و برقراری ارتباط را افزایش می دهد. عوارض جانبی منفی از استفاده از PBMT گزارش نشده است.

به خوبی شناخته شده است که نور به سلولهای پوستی کمک می کند تا ویتامین D را تولید کنند. این امر ممکن است زیرا نور مرئی بیش از آنچه فکر می کند در بافت های بیولوژیکی نفوذ می کند. جالب توجه است ، نور قرمز و مادون قرمز نزدیک (NIR) عمیق تر از نور سبز ، آبی یا بنفش نفوذ می کند. شما می توانید با درخشش یک چراغ قوه سفید از طریق دست خود ، با مشاهده یک درخشش قرمز از طرف دیگر ، این پدیده را تجسم کنید (طول موج های آبی و سبز "ناپدید شدند" زیرا جذب می شوند.

مطالعات موردی
یک مطالعه موردی ، که در کنفرانس بین المللی انجمن آلزایمر در سال 2017 ارائه شد ، پاسخ یک بیمار مبتلا به PBMT را نشان داد. به شرکت کنندگان هدست PBMT داده شد تا به همراه 17 بار در هفته به مدت 17 هفته همراه با دستگاه داخل بینی خود از خانه استفاده کند و از آن استفاده کند. شناخت بهتر و کیفیت زندگی در روزها قابل توجه بود و در طول 17 هفته درمان همچنان به پیشرفت خود ادامه می داد. طبق روز دوم PBMT ، بیمار "از سکوت برآمد و شروع به مکالمات معنی دار" کرد. عوارض جانبی منفی مشاهده نشده است.

مدولاسیون ، دستگاه درمانی ، نور درمانی مادون قرمز ، نوری 810 نانومتری مغز ، کلاه ایمنی درمانی ،

دستگاه درمانی سبک / تراپی /

فوتوبیومدلاسیون درمانی (PBMT) چیست؟

Photobiomodulation Therapy (PBMT) بهترین اصطلاح فنی برای لیزر درمانی با سطح پایین (LLLT) است.

این یک روش درمانی سبک با استفاده از لیزرها یا LED ها برای بهبود ترمیم بافت ها ، کاهش درد و التهاب در هر کجا از پرتو است. معمولاً توسط پزشک ، درمانگر یا تکنسین استفاده می شود ، درمانها حدود 10 دقیقه طول می کشد و باید هفته ای دو یا چند بار انجام شود.

سالهاست که از فتوبیوماسیون در آسیب های ورزشی ، مفاصل آرتریت ، سندرم های درد نوروپاتیک ، درد پشت و گردن استفاده می شود. بیش از 700 کارآزمایی بالینی تصادفی در Photobiomodulation منتشر شده است که نیمی از آنها درد دارند.

دستگاه فتوبیومدلاسیون مغز

دستگاه فتوبیومدلاسیون مغز ابزاری درمانی است که براساس اصل فتوبیومدلاسیون ساخته می شود. این دارو تأثیر درمانی خوبی در وقایع آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب دیدگی مغزی و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراسیون (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه) دارد

Photobiomodulation چیست؟

Photobiomodulation (PBM) استفاده از نور قرمز مادون قرمز یا نزدیک مادون قرمز برای تحریک ، التیام ، ترمیم و محافظت از بافتی که آسیب دیده است را توصیف می کند ، در حال تخریب است و یا در معرض خطر مرگ است. یکی از سیستم های اندام بدن انسان که بیش از همه برای زندگی ضروری است و عملکرد بهینه آن که به طور کلی نگران بشر است ، مغز است. مغز از بسیاری از اختلالات مختلف رنج می برد که می توانند به سه گروه گسترده تقسیم شوند: حوادث آسیب زای (سکته مغزی ، آسیب دیدگی مغزی و ایسکمی جهانی) ، بیماری های دژنراسیون (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون) و اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، پس از ضربه) اختلال استرس). شواهدی وجود دارد که نشان می دهد تمام این شرایط به ظاهر متنوع با اعمال نور بر روی سر قابل تأثیر است. حتی این احتمال وجود دارد که بتوان از PBM برای تقویت شناختی در افراد سالم سالم استفاده کرد. در این برنامه PBM transcranial (tPBM) ، نور نزدیک مادون قرمز (NIR) اغلب به دلیل نفوذ بهتر (بدون مو ، طول موج بیشتر) بر پیشانی اعمال می شود.

عملکرد اصلی

  • نور NIR می تواند به سر نفوذ کرده و به مغز برسد.
  • NIR توسط سیتوکروم c اکسیداز در میتوکندری جذب می شود.
  • کانال های یونی با گرما نیز نقش دارند.
  • افزایش جریان خون ، انرژی ، محافظت عصبی ، التهاب کمتر ، ترمیم مغز.
  • می تواند بیماری های آسیب زا (سکته مغزی ، TBI) ، عصبی و روانی را درمان کند.

مشخصات فنی

نام دستگاه فتوبیومدلاسیون مغز
مدل GY-PDT1
طول موج LED 810 نانومتر
مقدار کمیت 256
قدرت (کلاه ایمنی) 15 ولت
برق (یک LED) 60 مگاوات
قدرت 24 mW / cm2
گواهی م
نصب شده پشتیبانی
رنگ سفید سیاه
MOQ 1 کامپیوتر

نشانه ها

1. وقایع آسیب زا (سکته مغزی ، آسیب دیدگی مغزی و ایسکمی جهانی).

2. بیماریهای دژنراتیو (زوال عقل ، آلزایمر و پارکینسون).

3. اختلالات روانپزشکی (افسردگی ، اضطراب ، اختلال استرس پس از سانحه).

منع مصرف

1. از قرار گرفتن در معرض مستقیم چشم ، شکم زنان باردار ، ملانوما ، لکه های قهوه ای خودداری کنید.

2- بیماران تابو با تومورهای بدخیم در مرحله اولیه و میانی.

3. موارد منع مصرف برای بیماران مبتلا به اختلالات حاد خونریزی.

آسیب مغزی چیست؟

آسیب مغزی "ناتوانی های متعدد ناشی از آسیب به مغزی است که پس از تولد به دست می آید. این امر باعث بدتر شدن در عملکرد شناختی ، جسمی ، عاطفی یا مستقل می شود. این می تواند در نتیجه حوادث ، سکته مغزی ، تومورهای مغزی ، عفونت ، مسمومیت ، عدم اکسیژن ، بیماری عصبی دژنراتیو و غیره باشد. "
فرهنگ لغت اطلاعات خدمات ملی (موسسه بهداشت و رفاه استرالیا ، کانبرا ، 2012)

علل مشترک آسیب مغزی

حوادث / تروما
آسیب دیدگی مغزی به عنوان نتیجه اعمال نیروی خارجی بر مغز رخ می دهد.


سکته مغزی
سکته مغزی معمولاً در نتیجه خونریزی یا انسداد رگهای خونی که خون را در مناطق مختلف مغز تأمین می کنند ، رخ می دهد.


تومور
تومورها به هنگام رشد در مغز باعث آسیب به بافت و ساختار مغز اطراف می شوند.


عفونت
عفونتهای باکتریایی یا ویروسی می تواند منجر به التهاب پوشش مغزی (مننژیت) یا خود بافت مغزی (آنسفالیت) شود.


مسمومیت / سموم
الکل به عنوان سم عمل می کند و سوء استفاده طولانی مدت از الکل می تواند باعث آسیب به بافت مغز شود.


هیپوکسی / آنوکسی
Hypoxia / anoxia به کاهش یا کامل بودن جریان اکسیژن به مغز اشاره دارد که منجر به آسیب به بافت مغز می شود. ممکن است در اثر مصرف بیش از حد دوز ، قطع آویز یا نزدیکی غرق شدن ایجاد شود.

بیماریهای دژنراتیو عصبی
شرایطی از جمله بیماری هانتینگتون ، بیماری پارکینسون و بیماری آلزایمر در اثر تغییرات غیر طبیعی سلولهای مغزی در نواحی خاص مغز ایجاد می شود.

درباره آسیب مغزی

ناتوانی به نام آسیب مغزی - که گاهی به آن آسیب مغزی اکتسابی یا "ABI" گفته می شود ، به هرگونه آسیب به مغزی که بعد از تولد رخ می دهد ، اشاره دارد. این آسیب ممکن است در اثر حادثه یا تروما ، سکته مغزی ، عفونت مغزی ، الکل یا مواد مخدر دیگر یا بیماری های مغزی مانند بیماری پارکینسون ایجاد شود.

آسیب مغزی شایع است. براساس دفتر آمار استرالیا ، بیش از 700000 استرالیایی دارای یک آسیب مغزی هستند ، "محدودیت فعالیت" و "محدودیت مشارکت" روزانه. از هر چهار نفر سه نفر در سن 65 سال و زیر سن دارند. از هر سه نفر دو نفر قبل از سن 25 سالگی آسیب مغزی خود را به دست آوردند. سه چهارم مبتلایان به آسیب مغزی مردان هستند.

مغز چیست؟

مغز کنترل کننده حرکات بدن و عملکردهای اساسی مانند تنفس و فشار خون و همچنین احساسات ، افکار و عقاید ماست.

مغز از میلیاردها سلول عصبی تشکیل شده است که با استفاده از ترکیبی از فعالیتهای الکتریکی و شیمیایی ، اطلاعات را منتقل می کنند.

جرم نرم و ژله مانند آن توسط مایع مغزی نخاعی داخل جمجمه کشیده می شود . این مایع در اطراف مغز و از طریق یک سری حفره ها در مغز به نام بطن ها گردش می کند.

مغز به تعدادی قسمت تقسیم می شود که با هم کار می کنند. هرچه این قسمت ها با یکدیگر هماهنگ و هماهنگ باشند ، عملکرد کلی مغز بهتر می شود.

قشر مغز بزرگترین قسمت مغز است و به دو نیمکره ، چپ و راست تقسیم می شود.

نیمکره های مغز

نیمکره چپ به طور عمده کنترل گفتار و زبان (صحبت کردن ، درک مطلب ، خواندن و نوشتن) است.
نیمکره راست عمدتاً ادراک بصری و تفسیر اطلاعات غیر کلامی ، مانند درک صورت و رفتار صورت را کنترل می کند.

لوب مغز

مغز به تعدادی قسمت یا " لوب " تقسیم می شود که با هم کار می کنند. هنگامی که لوب های مغز با یکدیگر هماهنگ و هماهنگ هستند ، مغز بهتر می شود.

لب قدامی مغز

لوب فرونتال در حل مسئله ، برنامه ریزی ، قضاوت ، تفکر انتزاعی و تنظیم نحوه رفتار افراد بر احساسات و انگیزه های خود نقش دارد.


ناحیه ای به سمت عقب لوب فرونتال که نوار موتور نامیده می شود ، به کنترل حرکت کمک می کند. در نیمکره سمت چپ ، نوار موتور حرکت سمت راست بدن را کنترل می کند. در نیمکره راست ، کنترل حرکت سمت چپ بدن را کنترل می کند.

لوب تمپورال

لوب تمپور در دریافت و پردازش اطلاعات شنیداری مانند موسیقی و گفتار نقش دارد. همچنین به کنترل درک زبان ، درک بصری ، حافظه و یادگیری کمک می کند. لوب تمپورال شامل مناطقی است که شخصیت ، احساسات و رفتارهای جنسی را کنترل می کند.

لوب پاریتال

لوب پاریتال احساس و موقعیت بدن را کنترل می کند ، و همچنین به ما اجازه می دهد زمان را بفهمیم ، اشیاء را بشناسیم و موقعیت اشیاء اطراف خود را قضاوت کنیم.

لوب اکسیپیتال

لوب اکسیپیتال اطلاعات بصری در مورد رنگ ، اندازه ، شکل و فاصله را دریافت و تفسیر می کند.

اطلاعات تماس
lucy